Wiosenna metamorfoza magazynu „W Podróży”

Już w marcu czytelników „W Podróży”, pisma wydawanego przez KOW Sp. z o.o., czeka niespodzianka. Magazyn zmienił format i szatę graficzną.

Ubiegłoroczne zwycięstwo w prestiżowym konkursie Szpalty Roku 2014 zobowiązuje. Wydawca „W Podróży” dokłada więc wszelkich starań, by utrzymać wysoki poziom merytoryczny i graficzny pisma oraz podążać za obowiązującym trendami w sektorze custom publishing.

Nowoczesny, elegancki i bardziej usystematyzowany – takie są priorytety nowego layoutu „W Podróży”. KOW Sp. z o.o. zdecydowała się również na wprowadzenie nowego formatu pisma – bardziej poręcznego, ale pozwalającego wciąż w atrakcyjny sposób prezentować publikowane w magazynie teksty i zdjęcia.

Na łamach „W Podróży” w nowym sezonie pojawi się więcej relacji podróżniczych i ciekawych wywiadów. Nie zabraknie także najbardziej popularnych wśród czytelników rubryk – nowości ze świata biznesu i kultury oraz mnóstwo tematów lifestylowych. W marcu zadebiutuje też nowy dział tematyczny – Weekend na szynach, w którym prezentować będziemy najciekawsze trasy kolejowe oraz zachęcać do podróży bez korków, a w towarzystwie miarowego kołysania i stukotu kół na szynach. Zaczynamy od wycieczki „Monciakiem” do Sopotu.

Głównym partnerem magazynu jest PKP Intercity. Oprócz pokładów pociągów pismo jest również dostępne na wybranych dworcach kolejowych, w hotelach oraz na pokładach kolei regionalnych, jak SKM Warszawa, Koleje Dolnośląskie, Koleje Wielkopolskie, Arriva. Magazyn można również zamówić na www.sklep.kow.com.pl.