Złote Szpalty dla „W Podróży”

Magazyn wydawany przez KOW Sp. z o.o. zwyciężył w prestiżowym konkursie „Szpalty Roku 2014” organizowanym przez Stowarzyszenie Prasy Firmowej. W rywalizacji udział wzięło ponad 150 projektów realizujących strategię content marketingu.

Magazyn „W Podróży” był oceniany w kategorii „Magazyn dla klientów i partnerów biznesowych B2C o nakładzie 10 001 – 50 000 egzemplarzy”. W uzasadnieniu werdyktu jury konkursu wskazało na ogromny postęp pisma, dostosowanie contentu do czytelnika oraz realizację przez magazyn misji firmy na wysokim poziomie.

To już kolejna nagroda dla „W Podróży”. Podczas XX Międzynarodowych Targów Turystycznych GLOBalnie w Katowicach magazyn zdobył II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepsze Wydawnictwa Promocyjne Regionów i Miast 2013/2014. W 2010 roku zajął III miejsce w kategorii „Najlepszy biuletyn zewnętrzny” w konkursie na najlepsze biuletyny firmowe organizowanym przez Agape – agencję wydawniczą i doradczą specjalizującą się w magazynach custom publishig. W tym samym konkursie w 2009 roku „W Podróży” zdobyło wyróżnienie w kategorii „Layout roku 2009”.